Firma

 

Firma Autotrasporti Ficara Giuseppe oferuje usługi transportowe i spedycyjne na terenie kraju i całej Europy od 1972 roku. Przewożenie towaru jest  od  lat  naszą  misją. Historyczna działalność została skompletowana integracją logistyki, która odgrywa ważną rolę w kontynuacyjnym wzroście i rozwoju firmy. Poprzez doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat, jesteśmy w stanie dostarczać towar z punktualnością i rzetelnością. Przewozy całopojazdowe, oraz groupage są wykonywane zgodnie z instrukcją naszych nadawców, oraz potrzeb i wymagań indiwidualnych klientów dając do dyspozycji różnorodny  tabor  samochodowy  oraz  ekipę  przygotowaną  do  każdego etapu

 

 

 

transportu.

Fundamentem naszej siły jest kadra osób wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ciągle gotowych do dostosowania się do potrzeb klienta, oraz zmian na rynku transportowym.

Nasze mocne strony: 

·              Możliwość ładunku w całej Europie - zawsze i wszędzie-  porzez duży tobor samochodowy , oraz współpracę naszych partnerów jesteśmy w stanie ładować w każdym zakątku Europy.

·                Wykonanie i kontrola każdego transportu - od zlecenia do dostawy- całodobowy monitaring pojazdów przez naszych doświadczonych menager logistik , którzy bezpośrednim i ciągłym kontaktem satelitatnym z przewoźnikami, gwarantują bezpieczny i solidny przebieg transportu.

               Rozwiazanie na miarę - jesteśmy w stanie zorganizować w krótkim czasie magazyny bezpośrednio u naszych klientów, oraz przejąć cały ciężar logistyki. Takie rozwiązania są docenione przez średnie i duże firmy, które poprzez pośredników zajmujacych sie logistiką i spedycją doszli do stabilizacji struktury, kosztów, oraz zysków.

               Jakość - od zawsze aby udoskonalić nasze oferty, zajmujemy się udoskonalaniem, potencjałem i kompetęcją naszych usług. Potrzeby dzisiejszego rynku wymuszają rozwiązania nowoczesne, przygotowane dla potrzeb indiwidualnego klienta. Nasz tabor samochodowy oraz kierowcy posiadają wszystkie środki bezpieczeństwa także na miejscu pracy.

Naszym celem na przyszłość jest rozwiązać i zadowolić ciagłe potrzeby klientów, stawiając zawsze na pierwszym miejscu uczciwość , rzetelność i jakość naszego serwisu, oraz kontakty osobiste które od lat są charakterystyką firmy Ficara Giuseppe.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Home  The company  Contact  Log in